Banese ne Fushe Kosove

Shitet nga: Arben 06 Tet 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shitet banesa
Sipërfaqe: 88.20 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ne shitje ne objektin afaristo banesore Princesha objekti gjindet ne rrugen kryesore PR-FK 100M nga Viva Fresh Store .Kemi ne dispzicion banes ne katin e 2 dhe te 5 88.2M2 95M2 dhe 78M2 .Drejtperdrejt nga pronari i tokes me leje ndertimore dhe gjitha kushtet urbanistike .Objekti eshte i gaqshem per banin ne gjate muajve 4dhe6 viti 2016.Ju mire presim bleres serioz .Kontakt 044315 632 ose ne email adress arbenmala@gmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim