Banese ne Fushe Kosove

Shitet nga: Egzon M. 08 Nën 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Apolloni Fushe Kosove
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa komplet e mobiluar 69 metra katror. Banesa eshte ne Apollini 1 hyrja e 4 ne katin e tret dhe ka parking dhe oborr te madh. Banesa shitet komplet me kuzhin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim