Banese ne Fushe kosove

Shitet nga: fitim zymeri 25 Mar 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 74.2 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjindet ne fillim te rruges Dardania ne anen e djathte, lagjeja BritaniaHomes, banesat jane vetem 4 Kateshe dhe vetem dy banore ne nje kate, kane parkingun e siguruar dhe podrumin sipas deshires.Banesa gjindet ne katin e dyte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim