Banese ne fushkosov

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Smajl 01 Dhj 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banes ne fushkosov ka sallon kuzhin dhom gjumi taras banjo ndertim i ri ka ashensor dhe esht e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim