Banese ne katin 1

Shitet nga: Edon 13 Nën 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa eshte ne katin e pare, ka sallonin me kuzhine dhe nje dhome gjumi
Ndertuesi Cima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim