Banese per shitje ne katin e 8

Shitet nga: Selatin 04 Tet 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushe Kosovë
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne katin e 8.
banesa ka nje dhome te gjumit, sallonin me kuzhine,ballkon,nje banjo dhe koridorin.
banesa eshte e re dhe e gatshme per banim,shume e pershtatshme dhe funksionale per nje familje.
qmimi i baneses eshte 24000 euro.
dokumentacioni ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim