Banese prej 133m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: shaban 30 Mar 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 133 m2
Komuna: Fushë Kosovë
shes banesen ne fush kosov e cila o ne katin e 6 dhe ka 133m2 . banesa o ndertim i ri dhe e pabanuar deri me tani o banes e madhe dhe me nje rregullim te dhomav te perkryer banesa o e gatshme per banim.
sa i perket dokumentav ne rast te marrveshjes behet perkthimi i menjehershem te noteri ku banesa posedon gjithashtu pranim teknik qe do te thot edhe ne kadaster e perkthen meniher,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim