Banese prej 159m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Florim Osmani 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

84 800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes Banesen 159 m2.
Me kuzhine te perfunduar .
Banesa ka 3 dhoma te fjetjes njera prej tyre me banjo te veqant.
Banesa ka dy banjo dhe dy WC plus nje shpajz .
Salloni eshte afer 80 m2 dhe dhomat jane me standard evropian dhe me hapsire te mjaftueshme. Banesa i ka edhe roletnet e montuara dritaret PVC , Izolim akustik , nxemje tokesore extra e paguar me kallda speciale 24.
Plus radiatora ne banjo.
per vizita na kontaktoni ne nr 049-633-382
dhe ne imell adresat
dardan1995@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim