Banese prej 51m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Faton 04 Gsh 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Nene Tereza nr.37
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka 1 dhome fjetje, 1 dhome me kuzhine, ballkon, banjo, korridor.
Banesa eshte e re dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim