Banese prej 57m2 ne Fushë Kosovë

Shitet nga: driton 05 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa prej 57.22m² 1sallon dhe kuzhin 1 dhom gjumi banjo taras banesa esht ne kati e 5 per info me shum tel...


044 598 598

+377 44 316 888

049 424 115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim