Banese prej 62m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Burim 11 Pri 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka sallon, kuzhine, dhome fjetje, koridor, banjo dhe ballkon. Eshte banese e re dhe e regjistruar ne kadaster. ka lift, furnizim te rregullt me uje dhe hapesire parkingu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim