Banese prej 63.5 & 105 m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Burim 13 Jan 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ne katet 1dhe 8 me 63.7m2, dhe me 107m2 ne katin e 8 te gatshme per banim.
Banesa eshte shume afer shkolles Mihal Grameno dhe ka hapsir te mjaftueshme parkuese si dhe hapsir gjelberuese gjithashtu.
Banesat jane ne lamellat 1 dhe 3.

Per me shume info mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim