Banese prej 63m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Rexhep 25 Shk 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen 63m2 pent haus ,ka nje dhom gjumi sallon kuzhin banjo dhe teras ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim