Banese prej 63m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Petriti 09 Gsh 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa posedon 63m2
Sallonin dhe kuzhinen
Dhomen e gjumit
Ballkonin
Koŕridorin
Banjon
Qmimi 25.000euro
Marrim vetur kompenzim
044601786
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim