Banese prej 70m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Avdullah Xhema 24 Gsh 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fush Kosov me qmim shum te volitshem ne katin 7,e cila gjindet afer viva fresh,banesa posedon 69.75m2,ka sallon me kuzhin dhe teras,dhome gjumi me teras,koridor,banjo dhe shpajz
Banesa eshte ne perfundim e siper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim