Banese prej 73m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: sahit 11 Gsh 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: perball apollonis
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Fushë Kosovë
2 dhoma fjetj salon me guzhin banjo ballkon me dalje nga dy dhomat dhe salloni banesa eshte e mobiluar me ashqensor me dokumentacion te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim