Banese prej 84m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: bardh 10 Jan 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

510 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: apollonia A21
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banes ne gjendje te rregullt eshte e paperdorur dokumentacioni ne rregull ndertim i tregtis banesa posedon ventilim oxhak aspirator dhe eshte e kompletuar per me shum kontakto ne viber +37744140753 dhe 044140753. Bejme edhe ndonje kompenzim. Ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim