Banese prej 90 m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Daut 10 Sht 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa me dimensione të ndryshme, Objekti gjendet afër 50 m nga rrethit të Fushë Kosovës rruga për stacion të hekurudhave, kanë dalje në rrugë kryesore. Ndërtues dhe investitor ala konstruksion, ndërsa dritaret kemi me i vendos ne, Profili Trocal me dimension 70 mm me dy gomina termoizoluese, firma Planeti Engineering sh.p.k. www.planeti-eng.net

Banesat:
TIPI No 6 = 90 m2 me ketë renditje, Sallon/Kushin, 3 dhoma gjumi, banjo/WC, shpajz( Kati i 6 i banimit)

Për më shumë info:
Daut Paqarizi [ 045/243-399 ; 049/153-244 ]
Maliq Paqarizi [ 045/649-127 ; 049/891-470 ]
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim