Banese prej 90m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Rexhep 21 Shk 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka dy dhoma sallon kuzhin banjo dhe ka teras ka renditje ahum te mir banesa osht duke u ly mrena tash dhe per pak muaj perfundojn punimet ,banesa gjendet mrapa shkolles Mihajl Grameno pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim