Banese te Mobileri Hajdini me 74m2

Shitet nga: Burim 27 Nën 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen me 74m2 ne katin e 7 te mobileri hajdini e cila perfundon ne dhjetor te ketij viti
Banesa ka dy dhoma gjumi dhe ka nje organizim shume funksional.
Per info shtes mund te me kontaktoni ne: +37744231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim