Banese

Shitet nga: ilir bytyqi 04 Shk 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet afer rrethit ne fushkosove,afer ka posten (ptk),shkollen fillore,shkollen e mesme dhe qerdhen,
Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 dhe eshte ne katin e 7 shtat.Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim