Banese

Shitet nga: nn 23 Mar 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen tredhomeshe 2+1 ne Fushe -Kosove te shkolla , perballe Mob-In .Banesa eshte e ndertuar nga ndermarrja "TREGTIA" dhe eshte mjaft mire e organizuar. Eshte e banueshme vetem tre vjet. dhe eshte e pajisur me te gjithe dokumentacionin e rregullt. .
Posedon 2 dhoma + kuzhina me qendrim ditor e qe te gjitha keto kane nje ballkon te madh te perbashket. Banjo eshte me pajisje te reja dhe sistem ajrimi natyror.
Banesa eshte e pozicionuar nga lindja dhe ka ndriqim shume te mire gjate gjithe kohes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim