Banese

Shitet nga: naser 08 Tet 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: f.kosov
Sipërfaqe: 103 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
shes banesen ne f.kosov me dokumet te rregull dhe me flete poseduese,shum urgjend .banesa gjindet ne rrugen kryesore prishtin fushkosov,ne katin e katert pamje ne rrug kryesore e ndriqume me djell,banesa esht e ndertume nga kopania Apolonia 2dhoma gjumi nje sallon nje banjo dy ballkona nje koridor eshte me parket.nxemje qendrore lift parking te garantun dy hyrje.me gjitha dokumentacionin te rregullt qmimi i lir komplet 35 mij euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim