Banese

Shitet nga: Besart Limani 12 Jan 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Nena Tereze
Sipërfaqe: 77.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ne rr. Nena Tereze ne Fushe Kosove. Kjo banese gjindet ne katin e pare dhe ka dy dhoma gjumi dhe dhomen e dites me kuzhine,ka banjo moderne me vc si dhe nje vc ndaras,ka tarase te madhe dhe gjithe infrastrukturen e nevojeshme, rryme e uje pa nderpre,ka rrjetin telefonik dhe internetin,ka ashensor. Ka korridor te madh.Per me teper te interesuarit mund te na kontaktojne ne telefonin nr. +447413773649. Cmimi sipas marrveshjes. Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim