Banesen 51 m2

Shitet nga: Blerim 03 Krr 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
Shas banesen 51 m ,salon + kuzhin ,dhome gjumi ,depo banjo si dhe ballkon.
Banesa eshte ne katin e dyte dhe ka pamje nga lindja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim