Banesen 62 m-Apollonia A20

Shitet nga: Kujtim 09 Mar 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka sallon, kuzhine, banjo, koridor dhe ballkon, kati i 7-te, eshte e regjistruar ne kadaster.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim