Banesen 62m-Apollonia A20

Shitet nga: Kujtim 22 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka sallon, kuzhine, 1 dhome fjetje, banjo dhe ballkon. Sip 62 m2 neto, kati i 7-te. Banesa eshte e regjistruar ne kadaster dhe pronesia mund te bartet menjehere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim