Banesen ne F.Kosov 97 m kati1

Shitet nga: nesa 14 Sht 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   46 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Fushë Kosovë
banesa eshte afer ambullantes afer shkolles afer qerdhes aty eshte duke u ndertu edhe komuna e re banesa eshte ndertim i ri ka dy dhoma sallon kuzhin koridor dy banjo dy terasa dhe podrum. qmimi pa mobile eshte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim