Banesen te salloni mobileve hajdini

Shitet nga: shaban 29 Sht 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: te salloni mobileve hajdini com
Sipërfaqe: 74.63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
shes banesen te salloni mobileve hajdini ndertim i ri perfundon brenda 3 muajve posedon lift 24/7 uj banesa ka 74.63 m2 ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo korridor dhe tarras banesa gjindet ne katin e 7.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim