Dy Banesa me nga 122m 2 ne Fushkosov

Shitet nga: Muhameti 20 Shk 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 122 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten Dy banesa me nga 122m 2 ne Fushkosov.. kati i par dhe i tret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim