Dy banesa te bashkuara

Shitet nga: Pronari 02 Tet 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 146 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten dy banesa ndertim i ri me leje ndertimi ne fush kosove perball komunes
Banesat gjinden ne katin e 6 ku mund edhe te bashkohen
Sip:68m2-me dhom dite kuzhin dhom gjumi hapsir e hapur ballkono banjo koridor dhe 78m2 sallon te madh me kuzhin dhom gjumi banjo koridor ballkon posedojn edhe garazhen
Qmimi 450 m2 pranoj vetur deri 8 mije euro per nje banes nese e bleni
Banesat perfundojn ne fund te vitit 2015
Perkthimi te noteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim