FILLOI SHITJA E BANESAVE NË FUSHË KOSOVË

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: KENI sh.p.k 07 Mar 15:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga "E PEJËS" afër rrethit - Fushë Kosovë
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesat dhe lokalet gjinden në Fushë Kosovë afër rrethit.
Në këtë projekt kemi lloje të ndryshme të banesave :

1) 124.45 m2 - Blloku B
2) 83.86 m2 - Blloku B
3) 60.94 m2 - Blloku B
4) 92.25 m2 - Blloku B
5) 78.03 m2 - Blloku B
6) 72.84 m2 - Blloku B
7) 74.04 m2 - Blloku C
8) 66.74 m2 - Blloku C
9) 78.04 m2 - Blloku C
10) 62.25 m2 - Blloku C

Banesat kanë një renditje të mirë të dhomave dhe janë shumë funksionale.
Laminati është i prodhuesit Gjerman i cilesise se larte,poashtu qeramika është e cilesise se larte e prodhuesit Italian.
Elementet e sanitarisë jane te cilesise se larte te prodhuesit Slloven.
Objekti ka pamje te mirë dhe ka hapsira te gjelberuara ne dispozicion te banorëve,poashtu ka edhe parkingje per shfrytezim ekskluziv te banoreve te ketij objekti.
Afër objektit gjindet qerdhja per femije,Gjimnazi,Ambulanta dhe Komuna e re e Fushë Kosovës.
Ka edhe garazha te murosura dhe te pajisura me dyer levizese automatike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim