Fushe Kosove + Mati 1 PA KAMAT

Shitet nga: MAB sh.p.k. 15 Sht 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Ekzistojnë dimensione dhe modele të ndryshme të banesave duke filluar me kuadraturat prej 53 m², 56 m², 60 m², 65 m², 81 m², me nje apo dy e ma shume dhoma gjumi, si dhe modeli "duplex"me 143.00 m². Banesat janë të pajisura me elemente të sanitarisë së banjos, dyer të kualitetit të lartë, laminat , elementet e ngrohjes qendrore.
Banesat jane ne rrugen "Xhemail Mustafa" afer shkolles "Mihaill Grameno" dhe Viva Marketi, te rrethi ne Fushe Kosove si dhe ne Prishtine ne lagjen Mati 1
Banesat ne objektin qe kemi filluar ne rrugen ''Xhemail Mustafa '' dhe ne lagjen Mati1 jane ne punim e siper dhe disa janë të gatshme.
Po ashtu ne rrugen '' Xhemail Mustafa '' Shiten banesat e gatshme per banim .

Banesa eshte punuar me keto materiale: FASADA: me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme. DRITARET: Plastikë, PVC Gjermane. DYERT: Gjermane. Dyshemeja: Laminat gjerman INSTALIMI I UJIT: I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është I kompanisë “REHAU” , Gjermane. UJE: Furnizimi me uje 24 ore. NGROHJE QENDRORE: ASHENSORET: Jane funksional me bateri . TELEFON/INTERNET: Çdo banese ka telefon( interphon) , internet dhe TV kabllor. INTERFONI: Banesat janë te pajisura me interfon. Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu. çmimet jane jashtëzakonisht te volitshme si dhe me forma pagese shume te mira.

Ndërtimet karakterizohen me cilësinë dhe kualitetin e lartë i cili përveç që i jep objektit një pamje të bukur dhe një ngjyrë të ngrohtë, shërben edhe si termoizolator i nivelit të lartë . Për të siguruar një kualitet të lartë, ne me kujdes kemi përzgjedhur kompanitë furniture vendore dhe ato të jashtme, duke selektuar vetëm brendet e njohura dhe të dëshmuara në fushën e ndërtimtarisë.

Të gjitha objektet e ndërtuara dhe ato të cilat janë në ndërtim e sipër, posedojnë leje ndërtimi dhe pas përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, banorët marrin fletët poseduese.

Per çdo informate shtese rreth banesave ju lutem kontaktoni permes numrit kujdestare dhe permes e-mail-it .
E-mail : banesa.mab@gmail.com
Tel : 045/444-445 ose te na vizitoni ne zyret e kompanis tone rruga:"Dardania"-Fushë Kosovë.

Me Respekt " MAB sh.p.k."
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim