Ipet garsonera me qera

Shitet nga: Rinori 18 Shk 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Fushë Kosovë


Ipet garsonera me qera e cila gjendet mrapa shkolles "Mihal Grameno", banesa eshte ne katin e dyte, eshte komplet e mobiluar, ka uje 24 ore,dhe ka parkingun e vet. per ma shum info kontakto ne 045502855.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim