Jap dy banesa me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: Hasim 30 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohen dy banesa me qera ne Fushe Kosove afer shkolles fillore"Mihajll grameno"njera banese eshte dy dhomeshe dhe gjendet ne katin e 5 kurse tjetra nje dhomeshe dhe gjendet ne katin e 1,banesat jane te pamobiluara. cmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim