Kater banesa ne Fushe Kosove (Kodi 168)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Jeti shpk 02 Tet 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni JETI shpk ka ne shitje 4 banesa ne Fushe Kosove (te ALBI) banesat kan siperfaqe prej 98m2.

Qmimi per m2 eshte (480Euro)
Banesa ne katin e 3 ka siperfaqe prej 98m2 dhe posedon :Sallon Kuzhine, 2Dhoma gjumi,Banjo Shpajz,Teras,Qmimi per m2 eshte (480euro)
Banesa ne katin e 4 ka siperfaqe prej 98m2 dhe posedon :Sallon Kuzhine, 2Dhoma gjumi,Banjo Shpajz,Teras,


Qmimi per m2 eshte (440euro)
Banesa ne katin e 7 ka siperfaqe prej 98m2 dhe posedon :Sallon Kuzhine, 2Dhoma gjumi,Banjo Shpajz,Teras,Qmimi per m2 eshte (420euro)
Banesa ne katin e 8 ka siperfaqe prej 98m2 dhe posedon :Sallon Kuzhine, 2Dhoma gjumi,Banjo Shpajz,Teras,Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.comTek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim