Kauqa divana kulltuka

Shitet nga: Armend 20 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten divana te pa perdorur 400 euro divant jan te llesnes edhe ne llesne jan 600 euro
Divant jan edhe per te fjetur jan te pereshtashm per te gjitha banesa dhe sallonat te vogel

049 715 002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim