Kerkoj banes me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: Korab 21 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Jam familjar dhe kerkoj banes me qera per afat te gjate kohor!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim