Lëshohet ose shitet banesa ne fush kosov

Shitet nga: Arif Elshani 18 Sht 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
jap me qera ose shes banesen e cila gjendet perball KOS VEGAS . banesa ka 2 dhoma gjumi me ballkon, kakuzhinen , sallonin , banjo , shpajzin ,dhe koridorin.gjendet ne katin e parë nr.3 .
per gjdo info lajmrohuni ne kta numra te telefonit 044-400-728 ose 049-883-830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim