LESHOJ BANES ME QERA, 62m2 E MOBILUAR. FUSHE KOS..

Shitet nga: Broni 15 Shk 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa eshte 62m2 ,ka 1 dhome gjumi , 1 sallon me kuzhin,Banjo me Wc.Eshte ne katin e 2-t.Ndertim nga Tregtia dhe ka parking te majtushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim