Leshoj Banes me Qira ne Fushe Kosove

Shitet nga: Endrit 17 Pri 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banes me qira ne Fushe Kosove, banesa eshte ndertim i ri eshte Garsonjerk ne katin e pare eshe shume e mire dhe shume e paqt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim