Leshoj Banese me Qira ``GARSIONIER``

Shitet nga: xxx 26 Shk 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj Banese me Qira . Banesa gjindet ne Fushe Kosove . Banesa gjindet perballe ``PETROL COMPANY``Banesa posedon kuzhinen me sallon , dhomen e gjumit , banjo. koridor, terase. Banesa eshte e kompletuar , dhe mobiluar teresisht .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim