Leshoj Banese me Qira

Shitet nga: xxx 16 Shk 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj Banse me Qira . Banese gjindet ne Fushe Kosove perballe ``BAUT MARKET `` Banesa posedon : kuzhinen me sallon, dhomen e gjumit, banjo, koridor, terase, banesa eshte e mobiluar dhe rregulluar teresisht eshte , ndertim i RI !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim