Leshoj Banese me Qira

Shitet nga: xxxxx 10 Pri 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj Banese me Qira. Banesa gjindet ne Fushe Kosove , perballe BAU MARKET Banesa posedon kuzhine me sallon, dhomen e gjumit, banjo, koridor , terase. Banesa eshte e mobiluar dhe kompletaur teresisht , eshte ndertim i RI !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim