Leshoj Banese me Qira

Shitet nga: xxxx 14 Pri 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj Banese me Qira . Banesa gjindet ne Fushe Kosve , perballe BAU MARKET . Banesa posedon :kuzhine me sallon , dhomen e gjumit , banjo. koridor, terase. Banesa eshte ndertim i Ri , eshte e mobiluar dhe kompletuar teresisht !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim