Leshoj banes me qera Fushe Kosove - Bresje

Shitet nga: Mehdi 01 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjindet ne katin e 4 dhe eshte e gatshme per banim
Posedon:1 dhome, kuzhinen , banjon , koridorin dhe ballkonin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim