Leshoj banese me Qira

Shitet nga: xxxx 08 Pri 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj Banese me Qira . Banesa gjindet ne Fushe Kosove per balle Bau Market. Banesa posedon: Kuzhine me Sallon , dhomen e gjumit, banjo. koridor, terase. Banesa eshte ndertim i Ri. Eshte e mobiluar dhe e kompletuar !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim