Leshoj banese me qera

Shitet nga: Joni 24 Shk 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
leshoj banese me qera e cila gjendet ne rrugen Prishtine -F.Kosove (afer interexit).
Banesa eshte komplet e mobiluar ,posedon dhomen e dites me kuzhine ,dhomen e fjetjes,banjon,koridorin dhe nje teras te madhe.Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim