Leshoj banese me qira

Shitet nga: Mehdi 15 Shk 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banes me qira ne hyrje te F.Kosoves Apollonia A (afer Interexit). Banesa ka nje dhome dite me kuzhine,dhome te fjetjes,banjo ,koridor dhe teras Eshte komplet e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim