Leshoj banese me qira

Shitet nga: Mehdi 16 Shk 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qira, e cila gjindet ne rrugen Prishtine-Fushe Kosove, tek INTEREX-i.(perballe Petrol Companis) Banesa gjindet ne katin e 6, ashensori punon, eshte e mobiluar ne teresi me mobilje shume te mira dhe ka dhome dite me kuzhine,dhome gjumi.banjo,koridor,teras te madhe.Ndertimi i ri ne Apollonia A.1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim